Fit v práci Fit doma, učitelé Královehradeckého kraje, 18.-20.4.2024

Výjezdní školení FIT v práci, FIT doma pro učitelé z Královehradeckého kraje se povedlo na 100%.

"Úžasný prostor pro práci na sobě. Ucelený pohled, prostor pro konzultaci."
"Spousta informací na jednom místě, vše se hodí. Super nápady a rady na každý den-pro lepší den." 

Žena a wellbeing, VZP, 12. 4. 2024

📌V pátek se pražském kině Na Perštýně "promítal" pro dámy z VZP náš seminář na téma ženského fyzického i psychického zdraví a pohody, Žena wellbeing, který je v poslední hodně " v kurzu". Parádní Zpětné vazby mluví samy za sebe, že je to přesně ONO, co potřebují a chtějí ženy slyšet.


Ženské a mužské zdraví, protože žena není z cukru a muž není z oceli, Antalis 9. 4. 2024

Skvělý, zábavný, vtipný, poučný - takovou báječnou zpětnou vazbu dostal seminář o specifikách zdravotní prevence žen a  mužů, v čem se liší, v čem je odlišná. Moc si vážíme mnohaleté spolupráce s firmou Antalis při přípravě vzdělávacích programů prevence zdraví. 

I malá změna může mít velký efekt, Simenes, 21. 3 2024

SKVĚLÝ“ – to bylo asi nejčastější výraz ve zpětných vazbách na seminář jak i malá změna v životním stylu může mít velký efekt pro naší mentální i fyzickou pohodu a tím pádem pro naše zdraví.

Jak na chronický stres, prevence syndromu vyhoření, veřejnost, 10. 3. 2024

"Velmi dobře, přehledně a srozumitelně zpracované téma. Jsem sociální pedagog, základní informace o stresu pro mně nejsou tím pádem úplně cizí, hodně mě zaujalo povídání o KTB a mindfulness, jak praktikovat všímavost a všechny tipy, jak předejít vyhoření, jak přenastavit naučené.".

Žena a wellbeing, Baker McKenzie, 8. 3. 2024

Nemohlo být lepší téma ve firmě Baker a McKenzie vhodnější na Mezinárodní den žen než jak může být žena díky malým změnám v životním stylu o trochu více spokojenější na duchu i na těle - Žena a wellbeing.

Žena a wellbeing, 29.2.2024 magistrát Hradce Králové

Již tradičně naším workshopem, tentokráte na téma  Žena a wellbeing, odstartoval magistrát Hradce Králové další ročník programu prevence zdraví. Že bylo téma zvolené ideálně, potvrdilo více než 35 nadšených účastnic.

Jak na chronický stres, prevenci syndromu vyhoření, 8.2.2024

"Seminář pro zapálené, kteří to občas přepálí. Rčení "méně znamená více" dostane naprosto konkrétní obrysy, ale zdaleka to není jenom o tom." I tato zpětna vázba na "O stresu bez stresu" zazněla.

Jak na chronický stres, prevence syndromu vyhoření, ZŠ Mnichovice, 1.2.2024

•Seminář je velmi praktický a odcházím se skvělým pocitem domů.
•Super! Inspirující! Zažila jsem vás potřetí a vždy si odnáším pozitivní naladění a nadšení pro změnu.
•Dynamické, zábavné, interaktivní.
•Motivující, nabízející.
•Seminář je skvělý!

Žena a wellbeing on-line, 21.1.2024

"Krásný webinář plný praktických rad, jak i v období kolem menoupauzy být zdravá, fit a spokojená ve svém těle. Žádné plané sliby a zázračné tablety, ale tipy, co pro sebe může udělat každý sám."

Žena a wellbeing živě 16.1.2024

"Získání informací, které zajímají každou ženu". 

Seminář o tom, co vám nestihl říci váš praktický lékař, gynekolog, dermatolog, fitness trenér, nutriční specialista, psychoterapeut ani kadeřník.

Žena a wellbeing - webinář 15.10.2023

"Tak skvělej webinář už jsem dlouho neslyšela, až mi bylo líto, že po 3 hodinách končil. Gratuluju a doporučuju!"

Seminář o tom, co vám nestihl říci váš praktický lékař, gynekolog, dermatolog, fitness trenér, nutriční specialista, psychoterapeut ani kadeřník.

Pohyb je život a život je pohyb, UniCredit Bank 21.9.2023

👉že chůze je skvělý druh pohybu
👉že není nutné mít buchty na břiše
👉že když cvičím přes den „Hotovo“ nebudeme večer hotoví
👉že je možné začít s pohybem kdykoliv, nikdy není pozdě
…a mnohém dalším byl další webinář o ergonomii a pohybu pro UniCredit Bank.

Pohyb je život a život je pohyb, UniCredit Bank 12.9.2023

👉že se dá docela dobře cvičit přímo před monitorem (včetně posílení břicha)
👉že zrovna nemusíš ždímat tričko, aby ti pohyb přinesl výrazné benefity
👉že nastavit na pracovním místě zásadní ergonomická pravidla není nijak složité
👉že i málo je lepší než nic
...tak o tom všem i dalším byl další webinář UniCredit Bank

FIT na těle i na duchu JAK HOŘET A NEVYHOŘET, 29.8.2023

Využitelné, praktické, super, přínosné, skvělé - takové hodnocení se nám dostalo po celodenním workshopu pro učitele v rámci jejich přípravného týdne, než TO od září vypukne, na téma stresu prevence SYNDROMU VYHOŘENÍ.
Však kdo jiný toto tak moc potřebuje?

Jak na sladký spánek, co s únavou? magistrát Hradce Králové 17.3.2023

Je nám velkou cít, že je u zaměstnanců magristrátu města Hradec Králové vždy o naše semináře velký zájem, že se do Hradce Králové opakovaně vracíme. Tentokráte s užasnými ohlasy na seminář na téma spánku a únavy. Seminář na kterém je povoleno zívat a klidně i usnout, i když to se zase nestalo. 

ZDRAVÍ až na věky, pro AK Vyšanská, Majer 10.11.2022

Komplexní workshop, jak pečovat o svou zdravotní prognózu. Účastnici zjistili svou hladinu glykemie, změřili krevní tlak, obvod pasu a vše si jak puzzle poskládali, aby si jasně identifikovali, JAK a na ČEM je potřeba v rámci zdravotní prevence zapracovat.

Jak hořet a nevyhořet, 7.10.2022

Jak předcházet syndromu vyhoření, jak čerpat životní energii z vlastních zdrojů, jak si identifikovat, zda mi syndrom vyhoření hrozí? To vše bylo tématem workshopu pro endokrinologické sestřičky, podpořeného firmou Pfizer. 

3S pro spokojenost na těle i na duchu, Marks and Spencer, 8.9.2022

Jak málo stačí, aby nám bylo o trochu líp na těle i na duchu. Co a proč je smysluplné zařadit do jídelníčku, kolik pohybu je pro zdraví akorát, jak zlepšít kvalitu spánku, jak pečovat o svou zdravotní progózu, to vše rezonovalo při semináři "3S" pro Marks and Spencer.

Health Days 2022, Oracle

Byli jsme opět pozváni, abychom pro Oracle připravili i letos v rámci Dnů zdraví webináře na téma aktivního životního stylu jak v českém, tak i anglickém jazyce. Všech 8 webinářů na téma výživy, ergonomie, pohybu a prevence stárnutí mozku k naší velké radost setkalo s „globálním“ úspěchem.

Healthy training, The Information Factory, 10.6.2022

Povídání o zdraví nemusí být žádná nuda. Protáhneš se, pochutnáš si, zasměješ se, dozvíš se "špeky" o špekách a bonbónky o sladkém. Po on-line webinářích jsme se konečně viděli s The Information Factory při "Get together" po covidové přestávce naživo a zjistili jsme, že nám to spolu fakt ladí.

Strava-kdo se v tom má vyznat? magistrát Hradce Králové, 31.3.2022

Krásné zpětné vazby se nám na seminářích o výživě dostalo od zaměstnanců magistrátu Hradce Králové. Nejvíce se cenil přehled, srozumitelnost, praktické využití, odbornost, náboj, vyvracení mýtů a klamavé reklamy, vtip, užitečnost pro běžný život.

Jak na akutní stres bez stresu? SAP, 17.3.2022

"Skvělé, výstižné a použitelné pro běžný život." "Moc inspirativní a uklidňující."
Jak se vyrovnávat se stresovými situacemi v zaměstnání i doma? Jak pečovat o svou duševní hygienu? Jak fungují antistresové techniky na „vlastní kůži“? Jak se zklidnit za pár vteřin? O tom všem je praktický workshop na téma akutní stres.

Život je pohyb a pohyb je život, SAP, 15.3.2022

"Velmi motivační, spoustu zajímavých informací, ze zdravotní oblasti, ukázky studií."
"Skvělý, hodně zajímavých dat (statistiky, průzkumy) i praktických realizovatelných rad." další báječný ohlas našeho semináře na téma ergonomie a pohybu, sportu, semináře, který vás nakopne i uvolní, nás nesmírně těší.

3S pro spokojenost na těle i na duchu, pro AK Vyšanská, Majer, 3.3.2022

Jaké malé změny v jídelníčku stačí, aby nám bylo o trochu líp na těle? Kolik pohybu již příznivě ovlivni naši zdravotní prognózu, jak ulevit přetíženým svalům, i když nemám skoro čas? Co mohu udělat pro svůj sladší spánek? Co je to to v praxi zdravotní prevence? To a další je náplní workshopu 3S pro spokojenost na těle i na duchu. 

V našem těle je nám skvěle, Sunny Canadian International School

Chceš se na den stát červenou krvinkou a projet celým tělem? Zjistit na vlastní buňky, jak vše spolu v lidském organismu souvisí, jak vše funguje. Naučit se vyšetřovat srdíčko, ledviny, mozek nebo plíce jako opravdový doktor, projet nervovým obloukem? Dobrodružný projektový den pro žáky 3.-4. třídy ZŠ "V NAŠEM TĚLE JE NÁM SKVĚLE", je dobrodružství pro malý i velký.

FIT rodiče, mají FIT děti

Interaktivní seminář, který zvládáme v "combo verzi" prezenčně i on-line formě zabývající se hlavními zásadami aktivního životního stylu se zaměřením na racionální stravu, vztah výživy a primární či sekundární prevence civilizačních onemocnění, kognitivní schopnosti dětí i dospělých. Cílem semináře je podat praktický návod, jak jednotlivé zásady aktivního životního stylu a režimová opatření uplatňovat v běžném životě.

Strava...aneb jedeme dál, UniCredit Bank, 21.10.2021

Udělat první díl webináře skvěle je skvělé, ale udělat dobrou i pokračovací "dvojku" to je výzva. Dle zpětné vazby se i další druhé pokračování webináře na téma stravy, prevence civilizačních chorob, pohody na duši i na těle v UniCredit Bank podařilo na výbornou.

Strava...aneb jedeme dál, UniCredit Bank, 14.10.2021

Navazující webinář o stravě, prevenci civilizačních chorob, mýtech ve výživě a třeba také složení jídelníčku proti demenci se setkal v UniCredit Bank se stejně pozitivím ohlasem jako úvodní díl.

Jak zdravě jíst, aneb nejen láska prochází žaludkem, UniCredit Bank, 30.9.2021

Naše workshopy rozhodně nejsou suchá fakta a teoretizování. Cílem je, abyste nově vědomosti uplatnili v praxi ještě v den workshopu. Zpětná vazby webináře o výživě pro UniCredit Bank potvrzuje, že jsme se zase trefili. 

Kdo se v té stravě má vyznat? Salzburg Schokolade, Planá, 24.9.2021

Zboření velkého množství mýtů o stravě a názorné ukázání hlavních a v praxi proveditelných pravidel jídelníčku, která mají největší vliv na naši zdravotní prognózu, to byl hlavní cíl seminářů o výživě pro Salzuburg Schokolade v Plané u Mariánských lázní.

Život je pohyb a pohyb je život, magistrát Hradce Králové 23.9.2021

"Nejlepší, na kterém jsem byla." "Měl by být v každé administrativní práci odprezentován. Vynikající, inspirativní a hlavně v životě využitelný." Bylo nám ctí odstartovat další projekt magistrátu města Hradec Králové „Rok(y) sportu 2021 – 2022". Největší radost máme, že se semináře setkaly s bouřlivě nadšenou odezvou účastníků.

Jak zdravě jíst, aneb nejen láska prochází žaludkem, UniCredit Bank, 16.9.2021

Nakolik 3 hodinový interaktivní webinář na téma výživy splnil očekávání účastníků v UniCredit Bank?

Co se v UniCredit Bank nejvíce líbilo?

Aby vás stres nestresoval, MŠ Mnichovice, 27.8.2021

"Uvolňující, pohodový, inspirativní, povzbuzující, praktický, přínosný, vtipný"....takový byl workshop na téma jak zvládat akutní stres: "Aby vás stres nestresoval" pro mnichovickou mateřskou školku, který se uskutečnil 27.8.2021 v překrásném prostřední zámku Berchtold.

Pohyb, jídlo, pití - vše pro dobré žití. Letní škola pro pedagogy, 17.-18.8. 2021

Komplexně poskládaný celodenní workshop plný praktických tipů, jak být FIT na těle i na duchu, jak se orientovat ve změti výživových doporučení, jak se protáhnout, uvolnit přetížené svaly i zklidnit rozlítanou mysl, jak pečovat o své zdraví. Je úžasné, jak často se ve zpětné vazbě objevilo slůvko "ÚŽASNÝ".

5S Jak být FIT na těle i na duchu, MAP, Říčany 8.4.2021

Doslova nabouchaný, interaktivní webinář, plný tipů pro pohodu na duši i na těle, proveditelných hned TED´ i při aktuálních pandemických omezeních. Webinář, při kterém si odpočinete, protáhnete a zjistíte, že stačí málo, abyste pro sebe změnili hodně. Podívejte se, co rezonovalo pedagogům a ředitelům z Říčanska.

FIT v práci, FIT doma, MŠ Mnichovice, 28.8.2020

Báječná, smíchem naplněná atmosféra, v krásném prostředí zámku Berchtold, to nemohl seminář pro skvělou partu paní učitelek z mateřské školy v Mnichovicích o tom, jak být FIT na těle i na duchu, dopadnout lépe. Konečně opět po vlně webinářů zase parádně naživo.

5S - Jak zůstat v corona-světě duševně i fyzicky FIT, 2. díl Servier, 21.4.2020

2. navazující díl webináře, jak zůstat i v době pandemie COVID-19 fyzicky i duševně FIT se zaměřuje zejména na zvládání stresových situací, nastavení optimálního pracovního tempa při home office, prevenci prokrastinace, čerpání vnitřních zdrojů energie, podporu funkce imunitního systému spánkovou hygienu, protažení přímo u počítače a novým EBM poznatkům o SARS-CoV2.

„5S – Where to gain energy and how to stay positive in „corona-world, mentally and physically FIT“

Protože má webinář "5S v corona světě", který je o tom, jak se v situaci karanténních opatření zorientovat psychicky, co si dát na talíř, jak nastavit pohyb, jak přežít a nezbláznit se s partnerem či dětmi při nuceném home office a homeschoolingu a jaká jsou (EBM) medicínská, ověřená data o COVID-19 tak báječně skvělý ohlas u českého "publika", poslali jsme ho do celého světa.

5S - Jak zůstat v corona-světě duševně i fyzicky FIT, Servier, 7.4.2020

Další webinář 5S aneb jak „Jak zůstat v corona-světě duševně i fyzicky FIT?“ pro 120 účastníků z firmy Servier.
Praktických tipů, které lze využít hned tedˇ a pohlazení po duši není totiž nikdy dost, krásná zpětná vazba hovoří za vše. 

5S - Jak zůstat v corona-světě duševně i fyzicky FIT, NovoNordisk, 1.4.2020

Jak se vyrovnat s nedobrovolným home-office, soužitím v rodině 24/7, homeschoolingu, izolací při "single-life"? Co můžeme ovlivnit, jak zmírnit dopady psychické zátěže a zlepšili svoji fyzickou kondici, posílili obranyschopnost? Jaká jsou akutální EBM data o COVID-19? Interaktivní webinář „na pokračování“ prolínající se tématy zdraví, psychiky, fyzické kondice, odpočinku, únavy a prevence v době COVID-19.

Den zdraví, Siemens, 13.2.2020

Pro firmu Siemens jsme v rámci Dne zdraví přednesli dopoledne workshop na téma chronického stresu a prevence syndromu vyhoření a při odpoledním workshopu jsme si  pověděli vše o prevenci únavy, sladkém spánku, mikrospánku, snění, chrápání a rychlém probuzení. 

FIT v práci, FIT doma, Siemens mobility 29.1.2020

Jak být fit v práci i doma, co nejdůležitějšího má smysl opečovat v jídelníčku, v pohybové aktivitě, v odpočinku, aby to mělo největší efekt - bylo hlavní náplní  startovacího workshopu pro Siemens mobility. Už ta první zpětná vazba je nade vše.

Pohyb, ergonomie, únava, spánek, Cardbox, 23.1.2020

Báječný den plný smíchu, uvolnění, protažení, cvičení, povídání o pohybu, ergonomii, únavě, sladkém spánku, odpočinku jsme strávili se skvělou partou ze zlínského Cardboxu. S touhle moravskou partičkou je již tradičně obrovská radost a potěšení pracovat.

Život je pohyb, pohyb je život, AeskuLab, 10.12.2019

Báječná atmosféra s otevřenými, aktivními účastníky, kteří se nebojí protáhnout své přetížené a unavené svaly, to nemohlo  lépe v Teplicích dopadnout. 

Ergonomie v kostce, Novo Nordisk, 28.11.2019

Pro Novo Nordisk jsme opakovaně přenášeli ergonomii a poté upravili nastavení sedadel řidičů v automobilech. Když delší přejezdy automobilem, tak ať s co nejmenším negativním dopadem na náš pohybový aparát.

Život je pohyb, pohyb je život, AeskuLab, 26.11.2019

Pilotní workshop o ergonomii a pohybu pro pražské zaměstnance AeskuLabu měl úžasné ohlasy. Odpovědi na otázku: "Pomohlo něco vašemu konkrétnímu kroku? "Sezení, stání – celý seminář byl o tom, co mi pomůže." "Celý seminář – získala jsem důvod, proč začít se sebou něco dělat." nás ujistily, že workshop báječně sedl, těm, kteří dlouho sedí.   

Život je pohyb, pohyb je život. ZŠ, Městec Králové 15.11.2019

S báječnou partou paní učitelek ze speciální základní školy v Městci Králové jsme si v úžasné, přívětivé atmosféře vysvětlili, jak malé krůčky stačí k tomu, aby nám bylo dobře na těle i na duši. Jak pohyb dávkovat, abychom z něj měli největší užitek, jak se k pohybu motivovat, jak se v pravidelné pohybové aktivitě udržet.

Sleeping well - defeating fatigue, MSD, 14.11. 2019

Jak si každý zlepšit kvalitu svého spánku. Jaká zásadní pravidla spánkové hygieny můžeme sami ovlivnit. Jak poznat, že se jedná o patologickou únavu, kterou je potřeba začít řešit? Jaké potraviny ovlivňují kvalitu spánku? A co bylinky a spánek, fungují? To vše jsme probrali na dalším workshopu na téma spánku pro světovou centrálu IT podpory firmy MSD.

Život je pohyb, pohyb je život, Unilever, Bratislava, 12.11.2019

Když je workshop u velké společnosti v Pražské pobočce, musí být přeci i ve slovenské! Nejčastější slovo ve zpětné vazbě na bratislavský workshop o pohybu je "Veľmi" a z toho máme veľmi veľkú radost´.Srdečně zdravíme účastníky. Doufáme, že udržují "šuplík" a počítají s tím, že "pohybu nie je treba zas tak veľa, ale je treba aspoň nejaký".

Burn and not to burn out, MSD, 7.11.2019

Další ze série workshopů pro světovou centrálu IT podpory americké firmy MSD na téma prevence negativních dopadů chronického stresu, s důrazem na prevenci syndromu vyhoření proběhl v báječné mezinárodní atmosféře pohody, sdílení a smíchu. 

Jak hořet a nevyhořet, Diversey, 1.11.2019

I tak závažné téma jako syndrom vyhoření aneb ten nejhorší dopad chronického stresu se dá podat s lehkostí a vtipem a přeci s praktickým návodem JAK NA TO. Je skvělé, že se nám to daří a účastníci to kvitují.

Aby vás stres nestresoval, MAS Jihozápad, 30.10.2019

Přednášet pedagogickým pracovníkům na téma stres je více než potřebné. Vzhledem k tomu, že se jedná o jedno z povolání nejvíce ohrožené syndromem vyhoření je vždy tak obohacující čerpat od účastníků jejich životní zkušenosti a tipy, obtíže a problémy, se kterými se při tak obdivuhodném povolání jako je učitel, potýkají. 

Aby vás stres nestresoval, Allianz, 24.10.2019

Při dalším workshopu na téma Akutní stres pro pražskou centráýlu Allianz nejvíce rezonovalo praktické vyzkoušení široké palety technik na mírnění akutního stresu a stejně tak účastníkům sedla dynamika a struktura workshopu - a to nás nesmírně těší! 

Život je pohyb, pohyb je život, Unilever, 8.10.2019

Že seminář o ergonomii a zdravém pohybu ze všech úhlů pohledu v Unileveru rezonoval na 1000%, svědčí nejenom skvostná zpětná vazba, samé jedničky ve všech parametrech hodnocení, ale i to, že jsme diskutovali ještě dlouho po skončení workshopu o všem, co s aktivním životním stylem souvisí.

FIT at work, FIT at home, MSD, 3.10.2019

Ve skvělé zpětné vazbě na půl denní workshop jak být FIT, v běhu napjatých pracovních dní i v pohodě dnů víkendových pro americký Merck, se nejvíce opakovalo, že by účastníci chtěli na workshop ještě více času a poslouchat celý den. Tož tedy na viděnou zase příště.

Jak na akutní stres? Allianz, 24.9.2019

Jak si ve stresové situaci nastavit hardware i software, abychom zátěž co nejlépe zvládli-to bylo tématem dalšího workshopu na téma akutního stresu pro Allianz. Dle zpětné vazby to prostě báječně sedlo!

Sleepeing well, defeating fatigue, MSD, 19.9.2019

Kde jinde si o přestávce pospat než na workshopu o únavě a spánku. Všichni účastníci ze všech koutů světa se shodli, že už se nemohou dočkat až tipy vyzkouší v praxí. Přejeme jim dobrou, sladkou noc!

Refresh your mind, don’t get stressed with stress, MSD, 17.9.2019

Celodenní workshop o stresu ze všech úhlů pohledu, vedený v angličtině, rezonuje účastníkům bez ohledu na národnost či rodný jazyk.

Fit at work, fit at home, MSD, 13.9.2019

Hlavní zásady aktivního životního stylu, které mohou účastníci uplatit hned odpoledne po workshopu, vysvětluje workshop "Fit v práci, fit doma". Pro firmu MSD přednášíme v angličtině. 

Jídlo a pití pro dobré žití, Rádio Svobodná Evropa, 12.9.2019

CO, KDY a PROČ si nandat na talíř, aby nám bylo dobře po těle i na duši? To bylo kromě, dobré čokolády a domácí nutely, hlavní náplní dalšího workshopu pro Rádio Svobodná Evropa. A dle zpětné vazby to sedlo jak poklice na hrnec.

"O pohybu" na Kongresu Krása na míru, Praha 12.9.

Jak dostat protažení i na stoličku kosmetičky, jak vtěsnat pohyb do nabitého pracovního dne vytížené ženy, jak předcházet bolestem zad, syndromu karpálního tunelu, o tom všem byla přednáška na kosmetickém kongresu Krása na míru. 

Aby nás stres nestresoval, KIA MOTORS, Žilina, 9.9.2019

Spolupráce s KIA MOTORS ve slovenské Žilině se stává úžasně příjemnou tradicí, děkujeme.
Dnes pro manažerské pozice na téma chronického stresu a zejména prevence syndromu vyhoření.

Spánek a únava, Lasvit, Nový Bor 6.9.2019

"Asi se dnes dobře vyspím!"
S touto zpětnou vazbou prohlašujeme účel dalšího navazujícího workshopu o tom, jak na kvalitní spánek a co s nepříjemnou únavou pro skvostný, skleněný Lasvit splněný na 100%!

Aby vás stres nestresoval, ZŠ Černošice, 30.8.2019

Se skvělou, otevřenou, báječně naladěnou a naslouchající partou černošických učitelů jsme na výjezdním teambuildingu v Táboře probírali, jak se nestat "červnovnou učitelkou" aneb jak se vypořádat se STRESEM akutním i chronickým, jak hořet a nevyhořet a také jak protáhnou bolavá záda, jak si zacvičit třebas přímo za katedrou. Všem paním učitelkám a pánům učitelům, se kterými jsme měli čest se potkat na našich workshopech a stejně tak těm, se kterými se třebas v budoucnu potkáme, přejeme klidný a hladký začátek nového školního roku. Jste obdivuhodní!

Život je pohyb, pohyb je život, Servier, 29.8.2019

Poprázdninové workshopové rozjetí nemohlo být příjemnější a smysluplnější. Pohodový workshop ve firmě Servier o pohybu-i když toho máme za den plné kecky-krásně rezonoval. Že to sedlo jak na cyklosedlo potvrzuje zpětná vazba: "praktický, přínosný, nutí k zamyšlení, inspirující".

Jak na akutní stres? Allianz, 25.6.2019

Co nejvíce rezonovalo na dalším "akutním stresu" pro manažery Allianz? "Téma vnímavosti okamžiku." 
"Rychlá cvičení - ztuhlá záda.", "Relaxační cvičení.", "Odbourání stresu.", "Vizualizace pro řešení problémů.",  "Pochopil jsem stresy mojí partnerky.",  "Účelné zopakování známých informací.". 
 

Jak se v té stravě mám vyznat? Allianz, Pardubice, 20.6.2019

Když seminář o stravě pro Allianz v Hradci Králové dopoledne, tak pro Allianz v Pardubicích odpoledne. I Pardubicích seminář o stravě krásně rezonoval, zpětná vazba: "Čekal jsem, že mě nic nepřekvapí. Chyba." je prostě k nezplacení. 

Život je pohyb, pohyb je život. Generali, 21.6.2019

Dnes proběhl první workshop Pro Fit Institutu pro firmu Generali na téma ergonomie, pohyb, zdravé pracovní místo,  takže i v Generali už ode dneška vědí, proč si při vstávání ze židle zkontrolovat vyčištěné botky...protože z malých změn se pak dějí velké pokroky.

Jak se v té stravě mám vyznat? Allianz, Hradec Králové, 20.6.2019

Nejčastější přídavná jména ve zpětné vazbě na další seminář pro Allianz, tentokráte  v Hradci Králové na téma stravy a aneb o všem, co si dáváme na talíř jsou: užitečné, věrohodné, ověřené, super, skvělé, perfektní. 

Život je pohyb, pohyb je život, Unilever, 18.6.2019

Po delší době jsme se vrátili do Unileveru, tentokráte s tématem ergonomie a pohybu ze všech úhlů pohledu. Na workshopu jsme stihli i relaxaci celého těla a někdo si i chvilinku zdříml. 

Jak na akutní stres, Diversey, 14.6.2019

Kdo jednou ochutná naše workshopy, neodolá dalším. Je báječné pokračovat v započaté spolupráci, je báječné mít otevřené, rozesmáté a naslouchající účastníky, jako dnes v Diversey.

LIFE is movement, movement is LIFE, MSD, 11.6.2019

Dnes jsme prvním workshopem navázali spolupráci s firmou MSD, která bude na podzim pokračovat dalšími workshopy na téma well-being. Bez ohledu na národnost jsme se protahovali, vrněli blahem, občas překvapením, jak ty svaly mohou bolet a trpět dlouhým sezením. Dle krásné zpětné vazby jsme se s účastníky neviděli naposled. 

Strava a sport, Mibcon, 4.6.2019

Vše okolo stravy a sportu, o tom byl navazující workshop ve firmě Mibcon. Povídali jsem o tom, jak strava ovlivňuje sportovní výkon? Co jíst před tréninkem? Co jíst po tréninku? Co jíst před zápasem?  A co sportující dítě?  Proč dítě není zmenšený dospělý? Jak poskládat jídelníček, když je cílem redukce hmotnosti? Jak zhubnout 5kg za 5sekund?

Spánek a únava, Lasvit, Nový Bor, 30.5.2019

Jak dlouhý by měl být šlofík během dne? Co si dát na talíř, aby se nám dobře usínalo? Které potraviny nás naopak vzpruží? Lze převychovat sovu na skřivánka? Jak ulevit unaveným očím? Jak zvládat časový posun? Nejen tyto téma a jsme probrali na dalším navazujícím lasviťáckém, novoborském workshopu, na kterém zívat a usnout je více než povoleno. 

Jak na akutní stres bez stresu?, Allianz, 28.5.2019

Další kontinuální, dlouhodobá spolupráce, tentokráte v pražské centrále Allianz. Že je téma stresu rozhodně HOT TOPIC svědčí fakt, že workshop byl během 1 dne plně obsazen. Dle krásné zpětné vazby účastníků, doufejme splnil očekávání.

Jak na akutní stres bez stresu?, Staropramen, 23.5.2019

Je nám ctí, že s většinou firem je naše spolupráce kontinuální a dlouhodobá. Stačí první workshop a už nás nepustí, přesně jako ve Staropramenu. Tentokráte jsme na pražském Smíchově ve Staropramenu učili jak zvládat akutní stresové situace, jak v nepříjemných životních situacích komunikovat, jak relaxovat, odpočívat.

LIFE is movement, movement is LIFE, Rádio Svobodná Evropa, 23.5.2019

Naše workshopy rezonují v češtině i v angličtině. Třebas ten o pohybu, o tom, jak málo stačí, aby se něco velkého změnilo pro Svobodnou Evropu was mimo jiné taky very useful!

Život je pohyb, pohyb je život, Skanska,16.5.2019

Workshop, který vás nakopne a uvolní. Workshop, při kterém se natáhnete, jak širocí, tak dlouzí. Workshop, na kterém zjistíte, že správně dýchnout je občas věda. Workshop při, kterém zjistíte, jak málo někdy znamená velmi mnoho. Workshop, který vás rozhodně vytáhne z gauče. To vše je workshop nejenom o ergonomii, ale o pohybu ze všech úhlů, protože ŽIVOT JE POHYB a POHYB JE ŽIVOT a v tom jsme se dnes ve Skansce opět utvrdili.

Život je pohyb, pohyb je život, Rádio Svobodná Evropa, 14.5.2019

Když workshop o ergonomii, tak jedině prakticky! Na našich workshopech se hodně smějeme, hodně protahujeme, hodně srozumitelně vysvětlujeme a hlavně si to oboustranně hodně užíváme, jako třebas v Rádiu Svobodná Evropa.

3P pro pohodu doma i v práci.

Praktický seminář o maličkostech životní trojnožky našeho životního stylu, o které se můžeme opřít, aby nám bylo dobře doma i v práci byl "výkopem" cyklu navazujících seminářů pro firmu Servier na téma jak být FIT. Seminář evidentně kápl krásně do noty, těšíme se na další. 

Pohyb pro "field", Novo Nordisk, 26.4. a 14.5.2019

JAK a PROČ si najít čas na pohyb při tak časově náročném zaměstnání jako je obchodní reprezentant? Kolik nejméně se stačí hýbat, abych se "nerozpadl"? Jak cvičit za volantem? Jak kompenzovat dlouhé sezení v autě? Jak si nastavit pracovní stůl, jak si nastavit sedadlo za volantem? Na tyto otázky odpovídal workshop Pohyb pro "filed".

Aby vás stres nestresoval, MAS Dolnobřežansko, 26.4.2019

Báječná, uvolněná atmosféra, sdílení, vzájemné obohacování, předávání tipů, vyzkoušení nových protistresových technik, relaxace, sebepoznání, to vše byl výjedzní workshop o stresu ze všech úhlů pohledu pro pedagogické pracovníky. 

Strava-jak se v tom mám vyznat? Metlife, 9.4.2019

Další navazující workshop pro MetLife, který byl zkrátka PéPéPéŽet PLNĚ POUŽITELNÝ PRO ŽIVOT.

Aby vás stres nestresoval, ZŠ Mnichovice, 6.4.2019

Učitelé, jedno z nejohroženějších povolání stran syndromu vyhoření, jsou jedni z nejbáječnějších účastníků. Ani v Novosedlech nad Nežárkou při víkendovém workshopu pro ZŠ T.G. Masaryka v Mnichovicích, tomu nebylo jinak. 

Spánek a únava, MetLife, 22.3.2019

Dle krásné zpětné vazby by se mělo od nynějška v MetLife báječné usínat a i to probouzení by mohlo být o kapánek lepší než doposud. Workshop o únavě, spánku, odpočinku, relaxaci, tříbení pozornosti či obraně proti vlezlým myšlenkám, které nám brání v usínání, jak zvládat časový posun, co jíst a nejíst, aby se nám dobře spalo a hladce vstávalo.  

Život je pohyb, pohyb je život, Lasvit, 21.3.2019

Zcela praktický workshop, který vás protáhne i nakopne, vysvětlí kolik pohybu je třeba pro zdravé srdce, jak dávkovat pohyb pro optimální funkci mozku, workshop, při kterém můžete i blahem vrnět.

Život je pohyb, pohyb je život, Lasvit, 15.3.2019

Co rezonovalo na dalším workshopu aktivního životního stylu, nyní na téma pohyb pro nobovorský Lasvit: "Lepší málo než nic." "Protažení svalů při dlouhodobém sezení, vliv cvičení na kvalitu života.""Protažení." "Motivace!!!" "Protahování v kanceláři. ""Motivovalo mě k protažení, které málo dělám." "Problematika regenerace."  "Intenzita pohybu." "Uvědomila jsem si, že stačí i pár minut pohybu denně, takže k tomu se přinutit prostě musím."  "Protahování a posed v práci." "Pravidlo F.I.T. "

Jídlo pro pohodu, Mibcon, 14.3.2019

S nevídanou pečlivostí a od podlahy se firma Mibcon rozhodla opřít do racionálního stravování svých zaměstnanců. Workshop o stravě byl hlavním začátečním výkopem celého projektu. A byl to výkop s přesnou trefou.

Život je pohyb, Lasvit, 7.3.2019

"ŽIVOT JE POHYB A POHYB JE ŽIVOT" unikátní ve skrze praktický workshop, který tě protáhne, promasíruje, zrelaxuje a nakopne k pohybu, i když nejsi mistr světa."  "Úžasné pochopení, jak minimum pohybu v rámci běžného dne výrazně zvýší pozitivní zdravotní dopady." "Opět kvalitní seminář, který pomůže zlepšit kvalitu mého well-being."

Work-life balance, Kia motors Slovakia, 6.3.2019

Krásná tvůrčí spolupráce se slovenskou Kia motors pokračovala dalšími aktivitami workshopem a točením edukativního videa na téma work-life balance pro výrobní operátory. 

Jak na chronický stres, Český rozhlas, 21.2.2019

20. workshop v rámci 2 letého cyklu workshopů na téma prevence negativních dopadů stresu na naše tělo i mysl pro Český rozhlas, který se setkal s úžasným ohlasem.

Výjezdní "protistresový" workshop, Vera, 16.2.2019

Výjezdní firmení školení může být o stresu, protažení, joze, Therabandech, overbalech, relaxaci, sdílení, tipech, smíchu a pohodě, na židli, na podložce, ve stoje, v leže. "Myslím, že seminář může značně zlepšit kvalitu života." "Vynikající, přiblíží nás samotné k sobě." "….skvělé, skvělé, skvělé." Zpětná vazba mluví za vše.  

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 8. 2. 2019

Stresu se nevyhneme, ale můžeme se naučit správně kompenzovat jeho dopady na naší mysl a tělo. Jak reagovat v momentu, kdy nevíme, co dřív, kdy nám  krev buší ve spáncích, žaludek se svírá a dlaně se potí?

Jak hořet a nevyhořet, Český rozhlas, 7.2. 2019

Tou nejsilnější zpětnou vazbou je, že se nám účastníci vrací na další pokračování našich workshopů. Dobře podaná zpětná vazby je jedním z prevence syndromu vyhoření

Aby vás stres nestresoval, ZŠ a MŠ Rudník, 1.2.2019

Kdo jiný než učitelé jsou nejvíce ohrožení syndromem vyhoření? Kdo jiný potřebuje více trpělivosti, obětavosti?  "Seminář byl vedený úžasné, zábavně a hodně jsem si odnesla. Moc se mi líbilo, že je vhodný pro každého. Doporučila bych všem."...dalšího komentáře netřeba.  

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 31.1.2019

Proč emoce tak ovládají naše chování? Jak rychle zrelaxovat? Proč a jak naše tělo reaguje na stresové situace? do jaké míry je stres pohánějící, kdy začíná stres škodit? Další workshop z komplexní série workshopů na téma stres pro Český rozhlas. 

Fit v práci, Fit doma, Městský úřad Chotěboř, 30.1.2019

Úžasná atmosféra 2 interaktivních workshopů pro městský úřad v Chotěboři, o tom, jak někdy malá změna může mít velký dopad na naší zdravotní prognózu, se odrazila v úžasné zpětné vazbě.

Jak hořet a nevyhořet, Český rozhlas, 29.1.2019

"2 minuta ticha na Vltavě nejsou tragédie". Další z cyklu seminářů pro Český rozhlas, tentokráte to tom, jak nedohořet do syndromu vyhoření.

Jak se v té stravě mám vyznat?, Lasvit, Nový Bor 22.1.2018

Vyvrácení mýtů v potravinách, jak si sestavit jídelníček, jak začít hubnout...a mnohá další témata rezonovala na dalším workshopu na téma v novoborském Lasvitu na téma STRAVA ze série navazujících workshopů na téma Jak být FIT v práci i doma.

Jak se v té stravě mám vyznat?, Lasvit, Nový Bor 18.1.2018

Interaktivní worskhop o stravě, při kterém se jí, boří mýty, učí, jak si poskládat jídelníček, aby fungoval pro tělo i pro duši. Zpětná vazba svědčí o tom, že je workshop všem více než po chuti. "Neuvěřitelně dobře poskládaný seminář"
"Skvělý, přínosný, poučný, praktický..."

Jak se v té stravě mám vyznat?, Lasvit, Praha 15.1.2018

Další navazující workshop z komplexního programu aktivního životního stylu pro Lasvit. Tentokráte na téma strava. Aby nám jídlo dělalo dobře na duši i po těle. Nejvíce zaujala témata: kokosový olej, množství cukru v nápojích, složení potravy, jak vybírat lepší potraviny, poměr a množství jednotlivých složek potravy, vliv jídelníčku na výkonnost, tuky, káva, strava dětí, glukozo-fruktozový sirup, ztužené tuky, trans-mastné kyselin.

Jak na chronický stres, Český rozhlas, 11.1.2019

Další pokračování série workshopů na téma stresu ze všech úhlů pohledu. Tentokráte hlavně na téma syndromu vyhoření, jak strava ovlivňuje naše psychické napětí, jak má vypadat pohybová aktivita, aby měla co nejsilnější preventivní efekt na negativní působení stresu.

Fit v práci, Fit doma, The Prague Concert Co, 10.1.2019

Na praktickém semináři, jak malá změna životního stylu může mít velký dopad, nejvíce rezonovala témata pohybu, složení stravy, jak změnit stravovací návyky, co jsou tak obehrané mýty kolem stravy a potravin.

FIT for FIELD, Diversey, Praha, 13.12.2018

Že i malá změna životního stylu může mít velký význam pro zlepšení naší životní pohody a zdravotní prognózy, které že malé změny to mohou být? Tak o tom byl dnešní seminář v pražské centrále Diversey.

Aby vás stres nestresoval, Cardbox, Trnava u Zlína, 7.12.2018

Parádní kombinace spojení stretchingu, relaxačních cvičení, intenzivního intervalového tréninku, protistresových technik a všeho, co se kolem stresu šustne zafungovala prostě nádherně. Byl to den naplněný sdílením, legrací, inspirací, nasloucháním.

Spánek a únava, MetLife, Praha 6.12.2018

Interaktivní workshop na téma kvalitnío spánku a zvládání únavy se v MetLife opět setkal s úžasnou odezvou. Vždyt´, kdo by nechtěl, aby hladce usínal a probouzel se svěží? Kdo by nechtěl být odpočatý, s klidnou hlavou před zásadními rozhodnutími. 

European Start-Up Conference, Berlin, 22.11.2018

MUDr. Marie Skalská byla pozvána k přednášce na evropskou konferenci o Start-upech, pořádanou International Bar Assciation (Mezinárodní advokátní asociací), která se uskutečnila 22. listopadu 2018 v Berlíně. Sdělení o prevenci negativních dopadů sedavého životního stylu se setkalo až s nečekaným zájmem a úžasným ohlasem. Vždyť právnici často sedí, abychom pak "neseděli" my.

Jak na chronicky stres?, Český rozhlas, 9.11.2018

Na dalším navazujícím workshopu na téma STRES v Českém rozhlase, tentokráte stres chronický, se nejvíce ve zpětné vazbě opakovala "SROZUMITELNOST" a "praktický PŘÍNOS" podaných informací a tipů.

Work-life balance, Kia motors Slovakia, listopad 2018

Pro Fit Institut vyjel za hranice České republiky do slovenské Žiliny, kde v průběhu listopadu 2018 proběhla série 6ti workshopů, jak zkombinovat stravu, pohyb a míru stresu, tak aby nám bylo dobře na těle i na duši. Jak být FIT v práci i doma.

Jak na chronický stres?, Český rozhlas, 2.11.2018

Po úžasném ohlasu na workshopy o akutním stresu pro Český rozhlas jsme zahájili další sérii workshopů tentokráte na téma STRES CHRONICKÝ. A co dnes rezonovalo? "Konečně začít dělat něco smysluplného.", "Uvědomit si, že nemusím být nejlepší a nejsilnější, nemusím zvládat vše.", "Nemusím být dokonalá, může se naučit zapracovat na svých cílech.","Zklidnění ve stresové situaci." 

Jak hořet a nevyhořet, Lasvit, Nový Bor, 26.10.2018

Nejčastější zpětná vazba na navazující workshop na téma chronického stresu a zejména SYNDROMU VYHOŘENÍ "Jak hořet a nevyhořet?"? Aplikovatelnost do života, srozumitelnost, jednoduchost, praktická využitelnost. 

Jak se v té stravě vyznat? UPM-Kymmene, 18.10.2018

Workshop o všem, co si dáváme na talíř, začal naprosto parádně připraveným občerstvením a pokračoval tak, že byl prostě na jedničku s obrovskou hvězdou. Ochutnávali jsme, hádali a povídali si, třebas o tom, co mít ve špajzu za olej, co si dát k snídani, abychom měli pěkný večer, jestli z fláku masa mám flák bílkovin, jak poznám, že dostatečně piji, jak poznat, co je pouze marketingový tah výrobců potravin... 

Jak hořet a nevyhořet, Lasvit, Praha, 10.10.2018

K čemu "nakopnul" v Lasvitu seminář na téma CHRONICKÝ STRES?
Třeba k uvědomění si, že emoce nelze "zazdít", pomohl zmapovat situace, které nás vyčerpávají a případně nás ženou k syndromu vyhoření a nabídl praktické tipy, co s tím, pomohl udělat první krok a posunovat se dále k vytýčením cílům.

Aby vás stres nestresoval, MetLife, 4.10.2018

"Dotkl se témat v pracovním i soukromém životě." "Pomohl mi zaměřit se na mou aktuální životní situaci." 
"Vztahy-rodina." "Jak se lépe popasovat ve stresových situacích. " "Pozitivnější pohled na věc, který může spoustu problémů úplně vyřešit." "5 smyslů" "Trojnožka." ...hlavní rezonující témata worskhopu o stresu ze všech úhlů pohledu.

Jak hořet a nevyhořet, Lasvit, Nový Bor 3.10.2018

Zahájili jsme navazující sérii workshopů na téma chronický stres, syndrom vyhoření. A v novoborském Lasvitu v to bylo opět milé, opět vstřícné, opět rezonující.

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 18.9.2018

Smích je jedním z nejlepších rozpouštěčů akutního stresu a my jsme si dnes užili v Českém rozhlase dosyta. Bylo to skvělé dopoledne, díky všem účastníkům.
Naším workshopem "Jak na akutní stres" už prošla pěkná řádka rozhlasáků a tak je na čase se příště pustit do stresu chronického. Tak na viděnou na "chronickém"!

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 13.9.2018

"Zajímavé konkrétní techniky boje proti stresu." "Propojení s psychosomatikou." "Reakce na akutní problém – rozhodnutí – jak nalézt řešení." "Zpracování – vyrovnání se se stresem." "Jak si představit ideální řešení problému – uvědomění si, že pozitivní výsledek je možný." "Lepší komunikace se svým okolím, téma úsměv a chvála." "Jak stres ovlivňuje tělo." "Zklidnění."

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 11.9.2018

Jaká témata nejvíce zaujala na "AKUTNÍM STRESU" pro Český rozhlas? "Strava. Pocit – vše musím mít pod kontrolou, zvládat sama.  Zdravý životní styl, budoucí výchova dítěte. Zvládání akutního stresu a nepanikaření v zátěžových situacích. Propojenost biologického a psychologického stavu těla. Souvislost mezi emocemi a trávicím traktem."

Aby vás stres nestresoval, ZŠ Vrchlabí, 28.8.2018

Učitelé, jakožto jedno z nejohroženějších povolání stran syndromu vyhoření, byli skvělí, příjemní a aktivní účastníci. Nejvíce ocenili komplexní pohled na problematiku stresu, praktickou využitelnost, srozumitelnost workshopu a sem tam nějaký ten fór.

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 17.8.2018

V báječné, vstřícné, letní atmosféře proběhl další rozhlasácký prostistresový workshop. Rezonovalo například, to že, získané poznatky a tipy jsou praktické a lze je využít v práci i v osobním životě. 

Jak na akutní stres? Lasvit, Nový Bor 28.6.2018

Jak na aktivní životní styl, propojení stresu a biologických pochodů v našem těle, finty k rychlému odstranění stresu, náš zažívací systém a stres, příjetí, že stres je všudypřítomný a nemusí škodit, zvládání stresových situací - to vše byla žhavá témata, která v Novém Boru rezonovala.

Aby vás stres nestresoval, MetLife, 26.6.2018

Skvělá atmosféra, příjemní účastnici a moc dobré občerstvení, tohle prostě muselo klapnout. V MetLife velmi rezonovaly falešní motivátoři, jak získat nadhled, jak nepotírat své zájmy a potřeby, jak předcházet syndromu vyhoření. 

Jak na akutní stres? Lasvit, Praha, 22.6.2018

"Ženský multitasking" a další, zejména pro ženy, tak časté stresory, byly frekventovaným tématem na pražském "akutním stresu" pro Lasvit, který proběhl v ženském, křehkém obsazení.

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 21.6.2018

Dnes proběhl poslední předpráznidnový díl nekončené série workshopů "Stres managementu" pro Český rozhlas. 

Může být lepší zpětná vazba než volání do dalších termínech? 

Jak na akutní stres? UPM, 21.6.2018

Když se porozhlédnete kolem sebe a vidíte knihu nebo noviny, tak na 80% je to na papíře od firmy UPM, ve které jsme vykopli míč na hřiště v navazující sérii workshopů na podporu "životní pohody". Podle zpětné vazby to byl dneska gól!

Jak na akutní stres? Lasvit, Nový Bor 19.6.2018

První z komplexního programu navazujících workshopů well-being pro firmu Lasvit, to je tam, kde vzniká křehká krása https://www.youtube.com/watch?v=Yy9ZHpNwAUQ

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 14.6.2018

Jaká témata rezonovala v Českém rozhlase na workshopu "Akutní stres" 14. června? Ukotvení. Vztah rácia a emocí.
Stres při živém vysílání. Autoimunitní onemocnění. Uvědomění si fyzických souvislostí se stresem. Že máme na své emoce právo. Vliv stresu na choroby těla.

Aby vás stres nestresoval, Český rozhlas, 7.6.2018

Opět další ze série seminářů, jak pracovat s akutním stresem pro Český rozhlas. Mimo jiné témata, která na semináři rezonovala: Fungování organismu, autoimunitní nemoci. Problematika s nespavostí. Cviky na uvolnění napětí. Psychosomatické problémy. Vliv střevní flory.Aby vás stres nestresoval, Český rozhlas, 5.6.2018

"Velmi zajímavý seminář!""Energické, poučné, inspirující!""Záživné, obohacující, aktivní, krásně propojující teorii s praxí, skvělé vyjadřování. ""V krátkém čase hodně zajímavých informací." "Příjemný seminář, který člověku připomene, že stres je součást běžného života." "Zaujal mě výklad o fyziologických reakcích na stres."

Well-being doma i v práci, Mikulov, 24.5.2018

Na workshopu pro vedení firmy Trumf nejvíce rezonovala témata, kde čerpat životní energii, co nám naopak životní energii bere, jak zvládat vícero životních rolí a nebo třeba  identifikace konkrétní pozice stran syndromu vyhoření - "Jestli už to náhodou není tady?" a cviky na protažení svalů trpících nadměrným stresem.

Den pro FIT, Cardbox packaging 22.5.2018, Trnava

"Skvělá praktická ukázka, jak to v životě skutečně funguje. Obrovské množství informací, které mi daly odpovědˇna spoustu otázek." "Přínos jak v rovině pracovní, tak v rovině osobní. Nové informace o správném pojetí pohybu." "Výborné, fakta ohledně mýtů o složení stravy, vše odborně podložené." "Velmi srozumitelně a rozumně pojatý seminář." "Ani na chvíli jsem se nenudila.""Vynikající!" "Velice praktické, dotklo se všeho podstatného." 

Zdraví doma, zdraví v práci, Staropramen, 15. a 17.5.2018

"Praktickými informacemi a příklady provázaný. Jednoduše a srozumitelné koncipovaný. Snadno do vlastního života přenositelné a uplatnitelné." "Hluboká znalost lektorky, dobře strukturovaný workshop." 
"Vynikající shrnutí a zopakování, co už z části víme, „easy to follow“.""Super informace. Líbí se mi normální přístup. Žádné extrémy, nesmyslné informace propagující jeden typ stravy, cvičení apod. Prostě všeho s mírou."  

Aby vás stres nestresoval, Hradec Králové, 10.5.2018

Další ze série "protistresových workshop" pro firmu Allianz. A jaká že témata  například rezonovala? Že přehnaný perfekcionismus je fakt na škodu, že není nutné být pro ostatní silnější a lepší, zabraly tipy na komunikaci ve stresových situacích, jak řešit stres a hubnutí a nebo jak na bolavá záda jakožto dopad dlouhodobého stresu.

Jak povzbudit mysl a střeva, Antalis, 27.4.2018

Nejlepší školení-kde jsme se věnovali nám a ne jenom práci. Prostě využitelné, jak v soukromí, tak i v práci. Získání zajímavých informací. Ukázka skvělých cvičení. Dokáže člověku „otevřít oči“.Věcný a zajímavý seminář. Určitě využiji v pracovním i osobním životě.  Velice přínosné, perfektně podané, s možností dalšího využití. Bylo to výborné.  Velké množství užitečných a praktických rad. Výborně proloženo zajímavostmi a vtipnými komentáři.Spánek, střevní mikrobiom, Skanska, 26.42018

Workshop o méně tradičních rizikových faktorech civilizačních chorob. O tom, jak kvalitně spát a naopak, jak se spánku bránit, jak mozek povzbudit či naopak mu dopřát odpočinku, jak opečovat náš druhý mozek - střevní mikrobiom. Může být krásnější zpětná vazba na workshop o spánku než: "Poprvé v životě jsem na workshopu neusnula!"?

Spánek, JET LAG, Škoda Ml. Boleslav, 23.3.2018

O čem to také bylo: Kolik potřebuji spát? Co je kvalitní spánek? Jak poznám, že spím málo? Mění se potřeba spánku věkem? Sova nebo skřivan, mohu změnit svůj chronotyp? Únava psychická nebo únava fyzická? Jak poznat, že už to není „obyčejná“ únava? Únava jako signál vyžadující podrobnější řešení. Prevence nástupu patologické únavy. Stres a zraková únava. Nehody a únava. Rychlý, efektivní odpočinek, jak na to? Terapie světlem.

Aby vás stres nestresoval, Český rozhlas, 10.4.2018

O čem byl workshop na téma prevence chronického stresu? Jak se bránit syndromu vyhoření? Jaké jsou předpoklady životního štěstí? Co je to FLOW? Co jíst, aby nám bylo dobře na duši? Jak se hýbat, abychom stres kompenzovali? Kde brát životní energii? Co jsou naši "falešní životní režiséři"?

S VEROU naplno a bez stresu, 22.3.2018, Konopiště

I starostové, zastupitelé a další úředníci veřejné správy chtějí být FIT a tak jsme na výroční konferenci firmy VERA zařazovali mezi nové informace o informačních systémech veřejné správy tipy, jak mírnit stres, na čem v jídelníčku záleží, jak ulevit bolavým zádům přímo v kanceláři, jak zrelaxovat, když už je toho opravdu moc a nakonec jsme si společně i zacvičili.

"Jak být FIT", ALS global, 9.3.2018

"Skvělá, vzdělaná lektorka. Poutavá prezentace všech faktů o pohybu a výživě." "Velmi hezky přednesen, udržoval pozornost. Suprově pro zapamatování informací, reální, vtipné. Díky. ""Je dobré si všechny tyto věci pořádně uvědomit a vnímat je. Člověk to slýchá zběžně a často, ale nebere to až tak v potaz. Tato forma se mi velice líbila." "Velice užitečné a praktické rady do běžného života. Velmi se mi líbila celková prezentace a forma podání. " "Skutečně velmi dobré. Srozumitelně vysvětlené pro laiky, to co by odborně mohlo odradit." 

"Jak se v té stravě mám vyznat?" Nielsen, 7.3.2018

"Skvělý, příjemně, pozitivně prezentován. Ačkoliv se o toto téma zajímám, získala jsem spoustu užitečných rad a informací z jiného úhlu pohledu. " "Velmi praktický, aktivní, ani chvíli jsem se nenudila a neztrácela pozornost. Vydržela bych poslouchat celý den. "Super! Boření mýtů!  Seminář byl skvěle rozvržený a dost mi dal. Užitečné rady, které není komplikované začlenit do běžného života." 


Aby vás stres nestresoval, Allianz, Hradec Králové, 16.2.2018

"Zajímavý seminář, příjemná prezentace, super strávený den". "Příjemná atmosféra, dobrá témata, kvalitní přednášející.""Příjemné prostředí, atmosféra, velmi zajímavé, přínosné." "Pro mne byl obohacující ve více směrech. Našla jsem další témata, která chci poznat." "Děkuji za ucelené informace. Pojmenování, co je prospěšné a co ne v rámci stresu."

Less stress aneb jak na stres, Praha, 23.1.2018

Po delší době jsme uskutečnili otevřený seminář pro veřejnost:

"Velmi přínosný a vyčerpávající." "Velmi fundované, praktický výklad, velmi podnětné.", "Krásně srozumitelné - obsahově i formálně.", "Skvěle vysvětleno, co asi všichni tušíme, ale neumíme to popsat."

Aby Vás stres nestresoval, Česká zbrojovka, 14.-15.12.2017

Co řekli o výjezdním worskhopu na téma STRES báječní účastníci z České zbrojovky: "Výborně připravené a prezentované téma s praktickou a teoretickou částí." "Výborné pro uvědomění příčin, příznaků a dopadů stresu a jak na něj." "Výborné shrnutí doporučení k životnímu stylu-k prevenci stresu, pohledu na život a sama na sebe a propojení do medicínských oborů. " "Super propojení teorie a praxe, poutavě prezentující lektor. "

Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 14.12.2017

"Nejlepší seminář, který zatím rozhlas uspořádal. Nejen obsahem, ale i prezentací. "
"Moc příjemný, uvolňující seminář. Doufám, že ho aplikuji. "
"Užitečné rady a tipy, jak zklidnit sebe sama, návod, jak lépe odpočívat. "
"Příjemný, zábavný, praktický. "

Aby Vás stres nestresoval, Allianz, 6.12.2017

"Spousta zajímavostí. Uvědomil jsem si souvislosti. ", "Fajn inspirace, doplním si pár věcí ve svém uvažování a životním postupu. Moc díky.", "Přínosné pro každodenní práci, pro každodenní činnost. ", "Profesionální lektor, praktické rady, prima cvičení na židli. "Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 30.11.2017

Další díl "anistresových"workshopů pro český rozhlas:

"Skvělé. Jsme moc ráda, že jsem se tohoto semináře zúčastnila. Doufám, že si toho budu v praxi pamatovat, co nejvíce." "Na začátku jsem měl stres z toho, že na ten seminář musím jít, teď jsem rád. Uvolnil jsem se a něco naučil."

Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 24.11.2017

"Přínosný, užitečný, obohacující.
"Dobré podněty k zamyšlení a tipy, jak řešit hlavně akutní stres. Rychlé a jednoduché cvičení do kanceláře.
"Určitě mnoho přínosných rad, jak se stresem bojovat. Velice dobré byly praktické ukázky a cvičení."

Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 21.11.2017

Dopady stresu na náš organismus - Stres a klinické komplikace -Jak na akutní stres. To byla hlavní témata dalšího praktického semináře pro Český rozhlas.

"Výstižný, odborný, přínosný, srozumitelný." "Užitečný, praktický, uvědomila jsem si, že spoustu rad podvědomě používám. "

Ergonomie, Novo Nordisk, Praha 9.11.2017

"Super tipy, které lze využít v pracovním i osobním životě." "Seminář byl velmi přínosný a doufám, že získané poznatky využiji." "Velice důležité pro běžný pracovní život." "Seminář mě nabudil k pohybu. Uvědomila jsem si, že je pohyb důležitý." Ergonomický seminář v Novo Nodrisk zahrál báječně účastníkům do noty.

Aby Vás stres nestresoval, Allianz, Pardubice 3.11.2017

Jak identifikovat hrozící syndrom vyhoření, jak se mu bránit? První pomoc, když už je to tady. Jak jsem na tom konrkétně já, hrozí mi  syndrom vyhoření? Co jsou mi životní energii dodává, co mi jí odčerpává?  V které oblasti mám šanci na úspěšné řešení stresu?... i na to jsme si v příjemné atmosféře odpověděli společně s účastníky pardubického workshopu o stresu.

Zdravoklání, Vera, 23.10.207

"Zdraví si přejeme, ale nikdy si ho vlastně nemůžeme dát...musíme si o něj pečovat sami" Tahle krásná myšlenka, vedla k uspořádání workshopu aktivního životního stylu ve firmě Vera.
"Konečně se v kanceláři odhodlám protahovat"...no může být lepší zpětná vazba na workshop aktivního životního stylu?

Aby Vás stres nestresoval, Allianz, Praha 10.10.2017

Nemohl být příznačnější den na praktický workshop na téma prevence stresu než Světový den duševního zdraví. Nemohli být více stresem ohroženější účastnící, než pracovníci v oddělení stížností klientů:"Velice přínosný seminář. Rozhodně využiji v soukromém i pracovním životě. Naučila jsem se nové techniky, jak zvládat složité situace. "

9. odborná konference pro zdravotní sestry

Proč zaznělo téma dětské obezity na 9. odborné konferenci pro sestřičky? Aktuální data nám bohužel potvrzují, že dětská obezita je v České republice aktuální téma. V současné době trpí nadváhou každé 4. české dítě, obezitou každé 7. a monstrózní obezitou 4 ze sta českých dětí.

Aby Vás stres nestresoval, ZŠ Angel, 30.8.2017

Se stresem se utkáváme každý den, ale přeci jenom, některá povolání jsou na tom mnohem hůře. Kdo jiný než UČITELÉ by si měli předposlední srpnový den vyzkoušet nějaké fígle, jak se se stresem utkat, jak mu předcházet, jak poznat, kdy už je překorčena "zdravá míra" stresu, jak zrelaxovat, jak si dobít baterky.

Aby nás stres nestresoval, výjezdní workshop pro ředitele škol Královehradeckého kraje

Výjezdní workshop pro ředitele školských zařízení, na kterém účastníci zjistili, co se v našem těle při stresu odehrává, kdy je stres ještě fyziologický, kdy už nám škodí. Vyzkoušeli mnoho protistresových technik s využitím v práci i doma. Dozvěděli se, jak psychiku ovlivňuje strava a pohyb. Zacvičili si různé druhy uvolňovacích cvičení včetně jogy a cvičení s Therabandy a overbaly. 

Aby Vás stres nestresoval, Skanska, Praha, 10.5.2017

„Stresu se nevyhneme, ale můžeme se s ním naučit pracovat a mírnit jeho dopady.“
Workshop, na kterém účastníci pochopili, proč je stres do určité míry fyziologický, kdy nám však začíná škodit. Vyzkoušeli si protistresové techniky k mírnění akutního i chronického stresu, naučili se, jak předcházet syndromu vyhoření. Hlavní důraz byl dáván na prevenci negativních dopadů stresu.

Work-life balance, Antalis - Praha, Úžice, Hranice na Moravě, Holešov 28.4.2017

Workshop, který inspiroval jak žít aktivně, předcházet dopadům sedavého zaměstnání, únavě, bolestem zad, zvýšené míře stresu, jak dobít motivaci z vlastních zdrojů, jak se bránit syndromu vyhoření. Cílem bylo zasadit doporučení, cvičení a praktické techniky do kontextu životního rytmu každého jednotlivého účastníka. 

Jídelníček pro aktivní ženu - Sephora 8.3. 2017

Interaktivní přednáška s ochutnávkami netradičních pamlsků při příležitosti MDŽ (přestože i pár mužů se zúčastnilo). Účastníci tipovali složení v ochutnávkách, odhadovali hmotnost zeleniny, hádali obsah cukru v oblíbených nápojích a zamýšleli se nad tím, jak si co nejlépe poskládat jídelníček při svém vlastním životním programu.

Aby záda nebolela, Cushman and Wakefield, Praha, 7.3.2017

2hodinový workshop, při kterém si účastníci upevnili pravidla správného sezení u počítače, optimální nastavení pracovního prostředí, naučili se řadu kompenzačních cviků. Zjistili, jak předcházet bolestem zad, syndromu karpálního tunelu. Obdrželi tipy, jak zvýšit pohybovou aktivitu v průběhu pracovního dne i ve volném čase, zjistili kolik pohybu je třeba, aby z něj měli zdravotní přínos.

Aby vás stres nestresoval, Innogy, Praha, 10.1.2017

Celodenní workshop na téma Stres. Z workshopu si odnesete konkrétní tipy a techniky, jak se stresu předem bránit či jak ze stresových situací nalézt cestu. Zjistíte, zda nejste již v  ohrožení syndromu vyhoření a co pak s tím?   Pochopíte, jak naše tělo na stres reaguje, proč je stres tak významným rizikem civilizačních chorob? Vyzkoušíte si relaxační i energetizující cvičení.

Den pro FIT, ZŠ Komenského, Trutnov, 18.11.2016

Interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků, procházející všemi tématy aktivního životního stylu Den pro FIT, tentokráte sestavený pro učitele základní školy.  
Jaká jsou moje rizika plynoucí ze životního stylu, jak mohu mírnit stres, jak navýšit pohybovou aktivitu, jak rozhýbat žáky, co se školní jídelnou, jak začlenit více pohybové aktivity...to byla témata Den pro Fit pro učitele ZŠ Komenského. 


7 kroků ke zdraví, Innogy, Praha, 7.11. 2016

Celodenní, interaktivní workshop na téma životní styl s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

7 kroků ke zdraví, Innogy, Brno, 4.11. 2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

7 kroků ke zdraví, Innogy, Ostrava 3.11. 2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

Emoce a jejich vliv na vznik somatických onemocnění (Innogy, Ostrava 13.10. 2016)

Emocemi nabitý seminář, kde se teorie snoubila s praxí. Rozebrali jsme odlišnosti i společné atributy pohledů klasické medicíny a psychosomatiky. Účastníci si vyzkoušeli několik technik práce s emocemi včetně bioenergetických cvičení a relaxace na základě autogenního treninku.

Chystá se na vás cukrovka? Brose, Kopřivnice 17.10.2016

V úvodu jsme účastníkům určili riziko změřením hladiny glykemie a zhodnocením rizikových faktorů. Na workshopu jsme probrali, co  v prevenci tohoto vzrůstajícího onemocnění má smysl udělat. Vyvrátili jsme mýty o stravování, vysvětlili, že mnohdy malá změna životního stylu, která nám přinese významný zdravotní benefit. 

International Health Summit 2016 - 20.9. 2016

Mezinárodní konference zaměřená na management preventabilních onemocnění. Mezi zástupci pojišťoven, poskytovatelů, odborníků na zdravotnictví z celého světa prezetoval Pro Fit Institut svoje zkušenosti a úspěchy s edukačními programy pro zaměstnance firem.

Strava jako prevence civilizačních onemocnění - cyklus seminářů pro praktické lékaře, jaro 2016

Režimová opatření jsou mnohem méně náročná, méně bolí a současně i mnohem levnější než následná léčba civilizačních onemocnění. V ordinaci praktického lékaře se setkáváme s dotazy "co mám tedy jíst, abych byl zdravý" téměř každý den. Na semináři mají možnost praktikové diskutovat aktuální témata a shrnout si obecně platná doporučení ohledně racionálního stravování.

Srdeční záležitost, Kopřivnice, 24.5.2016

3 hodinový seminář se zabýval tématem nejčastějšího onemocnění v České republice – srdečně cévními chorobami. Srozumitelně jsme vysvětlili zásadní důvody onemocnění srdce a cév, tak aby si účastníci uvědomili, jaké jsou jejich konkrétní individuální možnosti onemocněním srdečně-cévního aparátu předcházet a především JAK PRAKTICKY, v rámci všedního pracovního dne NA TO?

Být FIT je cool, Praha, 20.5.2016

Workshop "FIT je cool" v rámci projektových týdnů pro studenty Českoslovanské akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše v Praze. Bylo to cool a taky hustý!

Teambuilding pojišťovny České spořitelny, Kraskov, 19.5.2016

Fit realita v pracovním životě. "I malá změna může mít velký efekt!" Hlavní zásady aktivního životního stylu jakou součást firemního teambuldingu. 

Den pro FIT - RWE, Plzeň, 18.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce.Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

Den pro FIT - RWE, Brno, 13.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Hradec Králové, 12.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha 9.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Manažerské minimum pro zachování duševního a fyzického zdraví aneb pro FIT manažera

Výjezdní vzdělávací program zaměřený na prevenci zdravotních problémů způsobených výkonem náročné funkce. 1. Psychika a motivace - Jak se motivovat a nabytou motivaci dlouhodobě udržet? Proč 85% osob nevytrvá v pravidelném cvičení, racionálně poskládaném jídelníčku? 2. Rizikové faktory, které rozhodují o naší zdravotní prognóze - Jak se jim vyhnout, jak je mírnit, pokud je máme? Které rizikové faktory jsou pro mě aktuální? 3. Optimální pohyb - kolik, co a jak? Co mi pohybová aktivita přináší? Proč je pohyb zásadní? Jaká pohybová aktivita je pro mě vhodná? Jak včlenit dostatečné množství pohybové aktivity do svého života? Jak souvisí pohybová aktivita a civilizační onemocnění? Pohybová aktivita a redukce hmotnosti. Jak předcházet bolestem zad? Ergonomie pracovního místa. Nácvik kompenzačních cviků, proveditelných přímo na pracovním místě. 4. Jídlo - Rytmus a skladba jídelníčku. Jak složení jídelníčku ovlivňuje můj pracovní výkon? Jak souvisí racionální jídelníček a prevence civilizačních onemocnění? Jak poskládat jídelníček v rámci nabitého pracovního dne? Složení jídelníčku a redukce hmotnosti. 5. Individuální plánování - nejlepší způsob jak předejít selhání. Jaký je první krok? Jak moc chci a jak moc si na to věřím? Kdy to udělám a jak konkrétně budu postupovat? 6. Time management aktivního životního stylu - Jak si najít prostor na fyzickou aktivitu v průběhu pracovního dne, při výjezdním meetingu, služebních cestách i o víkendech a volnu? Kdy si vyčlenit čas na jídlo, abych jedl/a pravidelně? Jak efektivně skloubit výkon v práci a relaxaci? Jak mírnit akutní stres? Proč je tréma fyziologická, jak s ní pracovat? Nácvik jednoduchých relaxačních technik. Dress code manažera.

5 kroků k FIT realitě, Skanska 26.4.2016

3 hodinový, prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Zjistíte jaké jsou hlavní rizikové faktory civilizačních onemocnění, jakou máte konkrétní šanci je zmírnit, naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.

Den pro FIT - RWE, Ostrava, 15.1.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ostrava, 14.1.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Racionální strava - jak na ní?

2 hodinový praktický workshop, který srozumitelně vysvětlí zásady racionálního stravování ve spojitosti s pracovním výkonem, zdravotní prognózou. Vysvětlí zásady fyziologické redukce hmotnosti.
Cílem workshopu je na praktických příkladech vysvětlit, jak „vyhmátnout“ to zásadní z našeho stravování. Nabídnout ověřené tipy, které dokážou v největší míře ovlivnit náš pracovní výkon a naše zdraví.

Den pro FIT - RWE, Znojmo, 8.1.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno, 7.1.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno, 6.1.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den zdraví, Billa 24.11.2015

Workshop je vytvořen s maximálním důrazem na praktické využití. Účastnici odcházejí s jasným vědomím svých případných individuálních zdravotních rizik, osobním motivačním plánem prvního kroku, se zásobou praktických tipů, jak zařazovat pohyb jako běžnou součást pracovního dne. Účastníci se naučí orientovat ve výběru vhodných potravin dle svých potřeb a chutí, budou znát, kde hledat ověřené informace, jak se nenechat klamat reklamou.

Den pro FIT - RWE, Votice, 9.11.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Hodonín, 5.11.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Jak na aktivní životní styl, Klub koučinku, Vysoká škola ekonomická Praha, 21.10.2015

• Time management aktivního životního stylu.
• Mýty a pověry, „co zaručeně funguje“.
• Zásadní faktory, které rozhodují o naší zdravotní prognóze – já tady a ted´
• Jaká pohybová aktivita je pro mě vhodná? Kolik a kdy?
• Motivace jako hlavní motor.
• Kompenzace přetížených svalových skupin při sedavém zaměstnání.

Den pro FIT - RWE, Šumperk, 15.10.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Náchod, 15.10.2015

Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop, jehož součástí je sestavení konkrétního individuálního plánu změny, řada kompenzačních cvičení, praktických nácviků a zábavných edukačních prvků.
Náš nejoblíbenější koncept vůbec.

Den pro FIT - RWE, Cheb, 2.10.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Klatovy, 1.10.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Pohyb a well-being - International School of Prague, září 2015

3 hodinový workshop zaměřený na pohybovou aktivitu a vše co s ní souvisí. Osvětlí hlavní spojitosti mezi pohybovou aktivitou a naší zdravotní prognózou. Vysvětlí nejdůležitější ergonomické zásady. Poskytne návod k sestavení individuálního pohybového plánu ke zlepšení fyzické kondice nebo třeba k redukci hmotnosti.

Den pro FIT - RWE, Kladno, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Liberec, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Mladá Boleslav, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Fit for field - Unilever, Jihlava

Praktický workshop zaměřený na životní styl pracovníků v terénu. Praktické tipy, jak si sestavit jídelníček při nepravidelném pracovním rytmu, jak dostat do svého denního programu dostatek pohybové aktivity, jak kompenzovat dlouhé sezení za volantem, jak zvládat akutní stresové situace a ještě něco navíc...

5 kroků k FIT realitě - Antalis, Praha, Bratislava, Hranice na Moravě

Prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak se orientovat v nabídce potravin, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.

E-learningové moduly pro aktivní životní styl

Ve všech modulech je zachována hierarchická struktura od nejdůležitějšího k podrobnějším informacím. Uživatel, který chce e-learningem pouze rychle projít nemusí podrobnější informace vůbec rozbalovat a projde pouze úplným základem, těmi 20%, které dělají 80% efektu.

Den pro FIT - Česká zbrojovka, Žítková

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno II

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Srdeční záležitost - Citibank, Praha I

2 hodinový seminář detekující hlavní ovlivnitelné rizikové faktory srdečních onemocnění. Srozumitelným způsobem objasní, nakolik se na onemocnění podílí naše genetická predispozice, přítomnost onemocnění srdce u našich příbuzných a co vše pro své zdravé srdce můžeme udělat my sami.

Pro ženy v pohybu a s nadhledem, Krkonoše

Unikátní víkendový workshop pro ženy, které chtějí být fit i při každodenních všedních povinnostech, s minimem volného času.

Den pro FIT - RWE, Hradec Králové

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha II

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Ženy na vahách - Green Point, Praha

Pro ženy, které mají chuť něco změnit, přestože jim nezbývá moc času pro sebe. Celodenní workshop věnovaný rovnováze životního stylu v mnoha ženských rolích. Zaměříme se na optimální stravování, zdravý pohyb, kompenzační cvičení, zajímavé techniky posilování motivace a vůle.Všechny informace a techniky jsou na vysoké odborné úrovni, aktuální a mnohokrát prověřeny.

Den pro FIT - RWE, Dvůr Králové

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

A Bit of Pro Fit - Zentiva, Praha

2 hodinový seminář s úvodem do problematiky aktivního životního stylu v kanceláři.

Den pro FIT - RWE, Opava

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ostrava II

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ostrava I

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Pardubice

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Chomutov

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Jihlava

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Karlovy Vary

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ústí nad Labem

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Olomouc

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Kroměříž

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Plzeň

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha I

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

A Bit of Pro Fit - Sanofi, Praha

2 hodinový seminář s úvodem do problematiky aktivního životního stylu v kanceláři.

5 kroků k FIT realitě - Miele Gallery, Praha

Prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak se orientovat v nabídce potravin, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.

Srdeční záležitost - Citibank, Praha II

2 hodinový seminář detekující hlavní ovlivnitelné rizikové faktory srdečních onemocnění. Srozumitelným způsobem objasní, nakolik se na onemocnění podílí naše genetická predispozice, přítomnost onemocnění srdce u našich příbuzných a co vše pro své zdravé srdce můžeme udělat my sami.

Srdeční záležitost - Citibank, Brno

2 hodinový seminář detekující hlavní ovlivnitelné rizikové faktory srdečních onemocnění. Srozumitelným způsobem objasní, nakolik se na onemocnění podílí naše genetická predispozice, přítomnost onemocnění srdce u našich příbuzných a co vše pro své zdravé srdce můžeme udělat my sami.

5 kroků k FIT realitě - Miele gallery, Praha

3 hodinový, prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak se orientovat v nabídce potravin, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.Řekli o nás