Tipy

Jak ovlivnit pracovní výkon a zdravotní kondici zaměstnanců stravou, fyzickou aktivitou, životním stylem? Odborná fakta a doporučení podáváme srozumitelnou, stručnou formou v našich článcích, videotipech či e-booku. Důraz klademe na použitelnost našich tipů v běžném životě.

VÍCE

Workshopy

Programy workshopů pro zdravý životní styl na pracovišti tvoříme na míru konkrétním skupinám klientů. Propojujeme teoretické informace se skutečným chováním. Dbáme na osobní zkušenost, nácvik, zážitek, posílení emoční vazby k žádoucí změně pohybových a stravovacích návyků.

VÍCE

e-learning

On-line nástroje pro zaměstnance v kancelářích či obchodní zástupce pracující v terénu, kteří se chtějí lépe stravovat, předcházet bolestem zad, chronickému stresu, únavě, žít aktivně. Ucelené moduly se zaměřují vždy na konkrétní téma, poskytují praktické návody pro aktivní životní styl.

VÍCE

Ke stažení

Pomůcky a edukační materiály pro implementaci aktivního životního stylu, zdravého jídelníčku, ergonomických pravidel v kanceláři u pracovníků se sedavým zaměstnáním. Materiály k volnému stažení či vytisknutí – plakáty, letáčky, elektronické knížky k využití na pracovišti.

VÍCE


To co hlásáme, sami děláme!Kdo jsme?

Snažíme se efektivně skloubit pracovní a rodinný život, svoje koníčky a povinnosti, práci u počítače a aktivní pohyb tak, aby vše dlouhodobě fungovalo k naší spokojenosti a pocitu vyváženosti. V programech, které vytváříme, vycházíme z doporučení odborných společností, klinicky ověřených a fungujících postupů (tzv. Evidence Based Medicine) a vlastních bohatých zkušeností. Úzce spolupracujeme s odborníky našeho Advisory Boardu, zkušenými odborníky v oblasti medicíny, fyzioterapie, psychologie a kuchařského umění.


Co děláme?

Pořádáme interaktivní zážitkové workshopy, které nastartují a pomohou udržet aktivní životní styl, semináře na palčivá témata zaměstnanců kanceláří či obchodních zástupců, natáčíme instruktivní videa, píšeme články na téma aktivního životního stylu při sedavém zaměstnání. Programy tvoříme na míru konkrétním klientům, zaměstnancům větších či menších podniků a firem. Klientům srozumitelnou formou vysvětlujeme souvislosti mezi životním stylem a zdravotní prognózou, poskytujeme jednoduše uplatnitelné praktické tipy pro život, motivačními technikami stimulujeme ke zlepšení a udržení nově nabytých návyků.

Proč to děláme?

Prodlužuje se doba strávená pasivně u počítače či v autě, čímž roste riziko vzniku civilizačních onemocnění, zhoršují se bolesti zad a snižuje fyzická kondice. Stále více rostou nároky na zaměstnance. Výsledkem je minimum času na relaxaci, stresové přetížení, bolesti zad, nepravidelné stravování, to vše vede k poklesu efektivity práce, zvýšení nemocnosti. I malými změnami v životním stylu lze výrazně ovlivnit zdravotní rizika, zlepšit pracovní výkonnost a cítit se celkově lépe. Má smysl se snažit!

Nabízíme

Spolupracujeme

Řekli o nás